DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOBRÉ VÝSLEDKY ----Pro hraní na temto serveru musíte mít nainstalovaného klienta ZDE

KDE SE HRAJE

Na jih od Bzence v okrese Hodonín se v zalesněném porostu nachází dva objekty.
1. bývalá pěchotní střelnice posádky Hodonín:
Loc: 48°57'21.334"N, 17°16'31.498"E
http://www.mapy.cz/#x=139729712@y=132001440@z=16@mm=F

2. nedaleký areál takticko průpravného cvičiště (TPC) pro řidiče OT a BVP:
Loc: 48°57'30.333"N, 17°17'26.526"E
http://www.mapy.cz/#x=139762880@y=132010048@z=15@mm=F

V prostoru bývalé střelnice se dnes těží písky a občas zde najdete orientační běžce nebo paintballisty
Jižní část TPC byla vyhlášena přírodní rezervací "Vojenské cvičiště Bzenec". Severní část TPC je využívána komerčně. Na okraji rezervace se nachází střelnice (více zde: http://www.strelnicebzenec.cz/ )

Doplňkové informace o současném využití najde te zde:
http://www.kyjovsko.cz/cil/324/popis

Vojenské cvičiště Bzenec je území chráněné jako přírodní památka. Nachází se u silnice mezi městy Bzenec a Strážnice. Rozkládá se na bývalém vojenském cvičišti, jehož zásluhou nebylo území památky v dřívější době zalesněno a zůstaly zde odkryty váté písky s roztroušeným porostem borovice.

http://www.jizni-morava.cz/?tpl=42&typ=1&id=1121

DALŠÍ NÁHODNÉ HŘIŠTĚ

PAINTBALLGAME.cz

Profesionální organizátor paintballu. Pořádání akcí včetně doprovodných programů. Kvalitní vybavení pro paintball, profesionální přístup. Vybavení pro neomezený počet hráčů, mnoho herních variant. Kvalitní hřiště po celé České republice.

www.paintballgame.cz - Praha 4, Krejnická - (2 pobočky)

Logo firmy

Paintball HraBarev.cz

Jsme profesionální pořadatel paintballových her. Provozujeme adrenalinový areál zaměřený na paintball u metra Zličín - 11 budov, 32000 m2. Pořádáme firemní, soukromé i veřejné paintballové akce po celé ČR. Půjčujeme kompletní vybavení na paintball.

www.hrabarev.cz - Hostivice - (1 pobočka)

Logo firmy

actionshop.cz

Nabízíme organizaci paintball a airsoft akcí pro firmy i veřejnost. Naše služby jsou pro neomezený počet hráčů. Kompletní sortiment outdoor a adrenalinových aktivit, team building, obchod s vybavením pro paintball, airsoft a military.

www.actionshop.cz - Brno-Zábrdovice, Příční - (1 pobočka)

Logo firmy

Paintball alfa

Profesionální pořádání paintballu. Nabízíme kvalitní paintballové hřiště, zajištění paintball her po celé ČR, možnost zajištění ubytování a jiných doprovodných programů. Bezpečné vybavení pro hru, zkušený tým instruktorů, zajímavé herní varianty.

www.paintballalfa.cz - Plzeň-Lobzy, Rokycanská - (2 pobočky)

Logo firmy

Paintball ARES, s.r.o.

Paintball, akce pro veřejnost a firmy s možností ubytování, zprostředkování paintballových her po celé ČR. Hřiště k dispozici. K dispozici je paintball shop.

www.paintballares.cz - Plzeň-Bolevec, Zručská cesta

Logo firmy

Paintball Elite Ostrava

Pořádáme paintballové akce pro firmy i menší skupiny zájemců, zapůjčujeme kompletní paintballové vybavení včetně oblečení. Kromě našeho hlavního hřiště máme pár vytipovaných míst, kde si můžete s námi zahrát.

www.paintballelite.cz - Ostrava - (1 pobočka)

Logo firmy

Ivo Švec

Provozujeme adrenalínové aktivity a to paintball, airsoft, půjčovnu čtyřkolek, lukostřelbu, lanové centra a kurzy přežití. Můžeme k Vám přijet po celé ČR. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy, kde zajistíme i ubytování v hotelích po celé ČR.

www.paintballattack.cz - Vyškov-Dědice, Jízdárenská

Logo firmy

Paintball Březová

Pořádání paintballu pro skupiny a pracovní kolektivy v Karlovarském, Ústeckém, Středočeském, Libereckém, Plzeňském kraji, ale i po celé ČR, na žádost klienta. Poskytujeme vybavení pro velké skupiny hráčů. Půjčovna terénních čtyřkolek, raftů, lodí.

www.paintballbrezova.cz - Březová, Okružní - (1 pobočka)

Logo firmy

Paintball Game Roudnice nad Labem

Pořádáme military paintballové hry na vlastním přírodním hřišti na litoměřicku a celé ČR dle přání zákazníka. Veškeré vybavení půjčíme, možnost zajištění občerstvení i jiných out-aktivit pro skupiny či firmy. Půjčovna veškerého vybavení.

www.paintballroudnice.cz - Polepy

Logo firmy

PAINTBALL Rychlá Rota

Kvalitní paintballové hřiště kombinující millitary a sportovní paintball s využitím patrového mlýna. Mnoho herních variant. Možnost firemních akcí. Poskytujeme značkovače, tlakové lahve plněné vzduchem a další vybavení včetně servisu a občerstvení.

www.rrpaintball.cz - Jarpice

Logo firmy

Paintball Club Brno

Hřiště a půjčovna paintball vybavení v areálu bývalých kasáren. Organizace paintball akcí pro firmy i veřejnost nejen v Brně. Půjčujeme čtyřkolky a obrněné transportéry, máme army bar, šatnu, parkoviště, soc. zázemí. Vše celoročně - 7 dní v týdnu.

www.paintball-brno.cz - Brno-Slatina, Kroměřížská

Logo firmy

HraNaValku.cz

Paintballové a airsoftové hřiště s možností malých i firemních akcí. Při hře Vám budou asistovat instruktoři, hrajeme i v zimě. Na přání zajistíme scénáře, vojenskou techniku či další doprovodný program. Půjčujeme zbraně i veškeré vybavení.

www.hranavalku.cz - Račetice

   
 
 

 Pagerank zmeril www.CZIN.eu