DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING
 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--DOMŮ ---------------------------------------------------------------------- DOBRÉ VÝSLEDKY

Pro hraní na temto serveru musíte mít nainstalovaného klienta ZDE

COD4

server: http://www.gamepark.cz/hra/call-of-duty-4-modern-warfare

Jako jméno do políček "oblíbené mapy a umí se zbraněmi" zadávejte vždy: inf (pak pod to své heslo).

zaregistruj se zde MAPY ZBRANĚ NÁPOVĚDA Nevíte jak zadat své údaje HODNOSTI
COD4 INFORMACE:zdelujte si mezi hráči své kontakty(ICQ) dulezité pro hraní !!!!
jméno oblíbené mapy umí se zbraněmi
nerozbytný-tank    
simako    
miloskopnik    
thunderhawk_R    
SoLLpiTher    
>NoClan<$T@LK3R    
Cimík    
mengiv    
mamut6225    
mefistofeles88
   
CooLMAN    

 

Black Ops nejprodávanější hrou všech dob. Porazí je nový Battlefield?

MW2.cz - Úterý 29. 3. 2011, 21:27 | 48 komentářů

Activision si mohou opět gratulovat – po fenomenálním úspěchu Modern Warfare 2, které se jen za rok 2009 prodalo po celém světě neuvěřitelných 16 milionů kopií, se do čela žebříčků prodejnosti dostalo také jejich další dílo – Call of Duy: Black Ops. A jakými čísly se tedy Activision může pochlubit?

Tandem Activision-Blizzard láme rekordy

Za pouhých pět dní od vydání se prodalo rekordních 10 milionů kusů pro Xbox 360, téměř 8 milionů pro PS3 a 970 tisíc pro PC. Celková částka kterou hráči v prvních dnech utratili se pohybuje kolem závratných 650 milionů dolarů (přičemž na více než polovinu, 360 milionů dolarů, jim stačil první den). Započítáme-li i počet kopií stažených z internetu přes torrenty – odhadem 4,2 milionu – dostaneme se do skutečně závratných čísel. A co stojí za úspěchem Black Ops? Kromě adrenalinové akce také téměř filmový příběh a výborný multiplayer.

Battlefield 3 vs MW 3 – souboj titánů se blíží

Druhá polovina roku přinese velký souboj dvou akčních legend: nový Battlefield 3 se utká o přízeň hráčů s Modern Warfare 3. V čem je podle vás série Modern Warfare lepší? Je v Battefieldu něco, čím by se tvůrci MW 3 měli inspirovat nebo čeho se naopak vyvarovat? Nebo jste Battlefield vůbec nehráli a ani nikdy nebudete? Dejte vědět v komentářích!

Modern Warfare 3 s Ghostem už v listopadu

MW2.cz - Neděle 20. 2. 2011, 14:31 | 172 komentářů

Zatímco Infinity Ward pracují na patchi pro PC, Playstation 3 i Xbox 360 který by měl řešit některé bezpečnostní slabiny MW2 a ztížit zneužití ze strany hackerů a cheaterů, začínají se stále častěji objevovat i zprávy o chystaném Call of Duty: Modern Warfare 3. Ta by měla na MW2 navazovat a spolupracují na ní s Infinity Ward podle všeho i studia Sledhammer Games a Raven Software, kteří se zaměří na multiplayerovou část.

modern-warfare-3

Hlavním hrdinou příběhu bude opět Ghost, děj tedy bude nejspíše zasazen před události odehrávájící se v Modern Warfare 2. Vydání hry je plánováno na listopad, což by odpovídalo i době vydání předchozích dílů – ty také zpravidla cílily na silné vánoční prodeje. Nové díly série tak vycházejí v poměrně rychlém sledu, dobrou zprávou je ale vyjádření Sledgehammer Games, kteří chtějí – mimo jiné i po zkušenostech s problémy kolem Black Ops – vydat hru tentokrát bez bugů.

Těšíte se na nový díl opět s Ghostem? A nevycházejí nové díly CoD až příliš často?

Dejte vědět v komentářích!

Sleva 50% na obě DLC

Davis - Úterý 5. 10. 2010, 8:11 | 8 komentářů

Chybí vám ve hře nějaký ze dvou vydaných DLC a chtěli byste si je pořídit? Teď máte šanci! Obě DLC – Stimulus Package a Resurgence Package jsou totiž celý týden s 50% slevou. Můžete tak pořídit oba dva za cenu jednoho.

Demo Modern Warfare 2 na Xbox Live a Playstation Network

Davis - Čtvrtek 5. 8. 2010, 16:47 | 2 komentáře

Majitelé konzolí Xbox 360 a Playstation 3 si jistě všimli, že bylo uvolněno demo s misí Cliffhanger. Po devíti měsících od vydání! Takže pokud stále váháte o koupi hry, určitě neváhejte a vyzkoušejte demo, které je samozřejmě zdarma.

O PC demu nejsou žádné zprávy.

Objednávat hru můžete přímo zde.

Dva nové playlisty v Modern Warfare 2

Davis - Úterý 22. 6. 2010, 10:52 | 2 komentáře

Do hry dnes dorazily dva nové playlisty. Jedná se o Barebones Pro a Objective Barebones Pro. Hlavní odlišností těchto dvou od ostatních je, že nedostáváte žádné killstreak odměny.

V Barebones Pro se hraje Team Deathmatch a Free-for-All, 4–8 hráčů. V Objective Barebones Pro se hraje Domination, Demolition, HQ Pro, a Capture the Flag, 8–12 hráčů.

Barebones jsou zatím pouze na Xboxu. Na PC a PS3 vyjdou ve stejný den jako Resurgence DLC (6. července).

 Pagerank zmeril www.CZIN.eu-Katalog www stránek