DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING
 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--DOMŮ --------------------------------- ----------------------------- DOBRÉ VÝSLEDKY

 

ČLÁNKY

Call of duty 5

Call of duty 5 je hra postavená na enginu COD 4. Je to pokračování velmi úspěšné série her s vojenskou tématikou. Minulé díly byly všechny o 2 světové válce. Tato hra ale mapuje válku s Japonskem. Předchozí díl má název Call of duty 4.

Popis hry

Postaveno na Call of Duty 4 enginu. Call of Duty: World at War dostane hráče do drsných a chaotických bitev druhé světové války jako nikdy předtím s výzvou přežít jako tým nervy drásající bitvy, které vedly k zániku Osy na evropských a jihopacifických frontách. Titul znovu definuje žánr her z druhé světové války díky necenzurovaným situacím a unikátním nepřátelům včetně Kamikaze bojovníků, pastí, Banzai útoků a chytrou krycí taktikou, stejně tak strhující akcí s novým kooperativním hraním.

 

Klíčové vlastnosti

Call of Duty 4 technologie

hra je postavena na Call of Duty 4: Modern Warfare enginu. Call of Duty: World at War využívá nejlepší vlastnosti enginu, díky kterým hra disponuje úžasnými efekty a umožňuje hráčům vnímat nové herní prvky, jako například oheň, který ovlivňuje situaci na bojišti. Hráči si mohou prověřit sílu nových zbraní, třeba plamenometu – ten jim umožňuje zapálit každou část herního prostředí, kterým se mohou nepřátelé maskovat. Podívejte se na vojenské

Koordinované hraní

Call of Duty: World at War představuje novinku v této herní sérii – kooperativní hraní, které hře dodává pocit, že nikdy nebojujete sami. Call of Duty World at War přináší podporu až čtyř hráčů kooperativního hraní v online módu nebo dvou hráčů na jedné konzoli. To umožňuje hráčům prožít dramatičtější a zajímavější bitvy v herní kampani. Tento mód obsahuje i klasické prvky multiplayeru - výzvy, ratingy a online statistiky pro lepší znovu hratelnost.

Nová herní prostředí

Hráči bojují za americké a ruské vojáky proti nepřátelům, kteří mají nové taktiky, nemají strach, soucit ani čest. Epické konflikty se bojují na více frontách, hráči si zabojují ve vrcholných bitvách druhé světové války ve filmovém zpracování.

Inovativní mutliplayer

Mutiplayer přinesl obrovský úspěch sérii Call of Duty. Nový díl možnosti hraní prohlubuje a přináší sebou souboje s týmem, jaké jste nikdy předtím neviděli. Kombinací pěších bojů a použití vozidel dodá multiplayeru zbrusu novou dimenzi a nové možnosti.

Filmová kvalita grafiky a zvuku

Skvělé schopnosti Treyarchu při práci se zvukem zaručí filmovou atmosféru založenou na Call of Duty 4: Modern Warfare enginu.

Vydavatel: Activision Publishing, Inc.
Vývojář: Treyarch
Datum dokončení: podzim 2008
Platformy: PC, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 2, Nintendo Wii, Nintendo DS

Novinky nejen ze světa her

Akce pro předplatitele Mafia 2

Pro fanoušky, kteří se nemohou dočkat vydání chystané české pecky Mafia 2 připravil obchod Xzone zajímavou nabídku. Všichni, kdo si objednají prostřednictvím jejich obchodu tuto hru, se dostanou do slosování, díky kterému získají možnost soutěžit o přibližně sedmdesát pozvánek na speciální akci. Ta bude pořádána několik týdnů před oficiálním datem vydáním Mafia 2 a stanou se tak jedněmi z prvních, kteří si jednu z nejočekávanějších her roku 2010 budou moci vyzkoušet.

08-08-2009 - Nová hra z Německa

Vývojáři z Německa už delší dobu pracují na své hře, která se zabývá simulací farmaření. Tato neobvyklá simulace si už našla tisíce fanoušků po celém světe. Hra je zatím ve 2 jazykových verzích(DE, EN). Hra je kompletně ve 3D provedení a vaším hlavním úkolem je rozjet prosperujcí farmářskou firmu. Za vydělané peníze nakupujete nové stroje a budujete svoje impérium. Více informací se dozvíte na fanouškovských stránkách této hry landwirtschafts simulator 2009.

11.6.2009 - Gambrinus tour

Známá česká skupina tři sestry zase ožívá. Pro rok 2009 má naplánované letní tour. Jejich plány jim zatím komplikuje jenom počasí, které zatím vůbec nevyšlo. První 2 koncerty se odehrály v Živanicích a Zábřehu.

1.6.2009 - Virtuální život

Podívejte se také na české stránky o hře the sims 3. V budoucnosti bude hrát virtuální život důležitou roli, už dneska máme hry, které mají velkou volnost. Mezi takové hry patří třeba gta san andreas. Je to hra ze série GTA. Všechny díly se vyznačují od začátku velkou volností.

 

 Pagerank zmeril www.CZIN.eu Katalog www stránek